25
Wrz

Niedawno Microsoft podjął decyzję o przemianowaniu aplikacji Sklepu w swoim najnowszym systemie operacyjnymi jakim jest Windows 10. Decyzja ta wydaje być oczywistą z tego względu, że Microsoft ma także swoje sklepy, Microsoft Store. Można się pokusić o stwierdzenie, że takie działanie było niemal pewne.

Aktualnie do nowej wersji Sklepu w Windows 10 mają dostęp wyłącznie członkowie programu Windows Insider i to właśnie oni, na łamach serwisu MSPoweruser, zamieścili pierwsze informacje o poczynaniach Microsoftu, a jako dowód mogą posłużyć zrzuty ekranu.
Do rzeczy! Na liście dostępnych produktów znajdą się przede wszystkim urządzenia z serii Surface, laptopy, tablety, opaski fitness i wiele innych.

Trudno powiedzieć kiedy mogłaby się pojawić nowa wersja Sklepu, dostępna dla wszystkich. Jednym z przewidywanych terminów to ten, w którym pojawi się kolejna duża aktualizacja, Fall Creators Update.

Autor jest tylko człowiekiem, błędy czasem się zdarzają. Jeśli w tekście pojawił się błąd, powiadom nas o tym.


Może Ci się też spodobać

Eksperymentalny pasek tytułu w Spartanie

Nie tak dawno pisaliśmy o Spartanie, nowej przeglądarce Microsoftu, która będzie dostarczana wraz z nowym Windows 10. Zdążyliśmy poznać jego ogólny wygląd, który cechuje prostota i minimalizm, co zresztą bardzo lubimy i ma to swoje nieocenione plusy. Jednym z pozytywnych aspektów takiej szaty graficznej aplikacji, jest to, że pozwoli maksymalnie skupić się na czytaniu treści […]

więcej

Wszelkie prawa zastrzeżone @ 2019