szorty

Bardzo budżetowa Nokia z bajerami.

Marcin
Bardzo budżetowa Nokia z bajerami. /

Firma Nokia wciąż nie pozwala o sobie zapomnieć i wypuszcza na rynek kolejny klasyczny telefon, Nokia 215. Po pierwsze, sugerowana cena telefonu została ustalona na poziomie 29 dolarów, która nie jest zbyt wygórowana w stosunku do tego co otrzymamy.

Nokia 215 oferuje nam dostęp do Facebook’a wraz z jego komunikatorem Messenger z opcją powiadomień. Do przeglądania stron internetowych służyć będzie przeglądarka internetowa Opera Mini, a domyślną wyszukiwarką jest Microsoft Bing. Prognozę pogody sprawdzimy za pomocą aplikacji MSN Pogoda, znaną głównie z Windows Phone czy Windows 8.1.

nokia-215-render

To co zawsze budziło respekt w klasycznych telefonach Nokii to bateria i w przypadku modelu 215 tradycja ta została podtrzymana. Naładowa do pełna bateria, według zapewnień producenta, pozwoli na pracę przez 29 dni w trybie czuwania. Ale nie samym trybem czuwania telefon żyje, a żyje głównie użytkowaniem: do 50 godzin odtwarzania muzyki w formacie mp3, do 45 godzin słuchania rozgłośni radiowych oraz do 20 godzin rozmów.

Nokia 215 zdecydowanie należy do rodziny nowoczesnych, klasycznych telefonów choćby ze względu na moduł Bluetooth 3.0 z obsługą Bluetooth audio i SLAM. Pozostałymi dodatkami wartymi odnotowania są: aparat cyfrowy VGA, latarka LED, obsługa kart pamięci do 32GB.
Dostępna będzie też Nokia 215 DualSIM, a w sklepach i u operatorów sieci komórkowych należy spodziewać się w pierwszym kwartale 2015 roku.Może Ci się też spodobać

Hop do góry
Wszelkie prawa zastrzeżone @ 2020
Pliki cookie