urządzenia

90 dni na jednym ładowaniu (wpis z dedykacją)

Marcin
90 dni na jednym ładowaniu (wpis z dedykacją) /

Przypuszczam, że większość przyzna mi rację kiedy powiem, że ostatnie smartfony debiutujące na rynku to istne kombajny. Z jednej strony to dobrze, z drugiej niestety nie wszystkie ich parametry są zadowalające i nie jest to nic odkrywczego jeśli weźmie się pod uwagę wydajność urządzenia na jednym ładowaniu.

Janus One w trzech kolorach

Janus One w trzech kolorach

Zaryzykuję również stwierdzenie, że cała nadzieja w niezależnych projektach, takich jak ten na Kickstarterze. Mowa tu o urządzeniu, o eletryzującej nazwie Janus One.
Telefon ten jest niewiele większy od karty kredytowej i o grubości 5,5 mm. Może on współpracować z naszym smartfonem za pośrednictwem połączenia Bluetooth oraz może być użyty jako dodatkowe źródło zasilania. Janus One wyposażony jest w akumulator o pojemności 1500mAh, dzięki czemu czas czuwania nie jest liczony w godzinach, a dniach. Pomysłodawcy chwalą się, że ich dzieło jest w stanie „wytrzymać” na jednym ładowaniu aż do 90 dni (12 godzin rozmów).


I na deser, cena urządzenia. Janus One jest dostępny na Kickstarterze za jedyne 69 dolarów, co stanowi ciekawą propozycję za tak stylowo prezentujący się telefon.

Powyższy wpis dedykuję Jarkowi 🙂 Pytałeś ostatnio czy są telefony „długodystansowe”. Otóż są i wyglądają bardzo elegancko.

 Może Ci się też spodobać

Hop do góry
Wszelkie prawa zastrzeżone @ 2020
Pliki cookie