20
Kwi

Wraz z kompilacją Windows 10 o numerze 10056, pojawiła się obsługa motywów kolorystycznych w systemie, ale próby zmian kończą się niepowodzeniem. Ale jest prosty sposób na naprawienie tego błędu.

Potrzebny nam będzie edytor rejestru systemu Windows, tak więc, gwoli bezpieczeństwa, zalecamy wykonanie kopii zapasowej. Aby włączyć opcję stylowania w Windows 10, uruchamiamy edytor rejestru, a następnie przechodzimy do
HKCUSOFTWAREMicrosoftWindowsCurrentVersionThemesPersonalizea następnie dodajemy wartość DWORD, ColorPrevalance.
Istnieje też możliwość włączenia ciemnego motywu, który na chwilę obecną działa wyłącznie w Ustawieniach, jako ciemne tło. Aby tego dokonać, w powyższej lokalizacji dodać SystemUsesLightTheme z wartością DWORD 0 (zero).
Jeśli z jakichś względów nie chcecie podejmować ryzyka związanego z edycją rejestru systemu Windows, zapraszamy do obejrzenia poniższej galerii.

Autor jest tylko człowiekiem, błędy czasem się zdarzają. Jeśli w tekście pojawił się błąd, powiadom nas o tym.


Może Ci się też spodobać

Windows 10 w kolorach prawie tęczowych

Wraz z kompilacją Windows 10 o numerze 10056, pojawiła się obsługa motywów kolorystycznych w systemie, ale próby zmian kończą się niepowodzeniem. Ale jest prosty sposób na naprawienie tego błędu. Potrzebny nam będzie edytor rejestru systemu Windows, tak więc, gwoli bezpieczeństwa, zalecamy wykonanie kopii zapasowej. Aby włączyć opcję stylowania w Windows 10, uruchamiamy edytor rejestru, a […]

więcej

Wszelkie prawa zastrzeżone @ 2019