Usługi

Specjalizacja: projektowanie i wdrażanie stron internetowych

WordPress blogi, strony firmowe …

Projektujemy indywidualne szablony stron internetowych według wytycznych klienta. Do każdego podchodzimy indywidualnie, więc nie ma mowy o powielaniu schematów. Zanim przystąpimy do jakichkolwiek działań zadamy kilka istotnych pytań np. tematyka strony, preferowane kolory itp. Pomożemy w każdy możliwy sposób, tak abyś był zadowolony w każdym calu z wykonanego przez nas zlecenia.

WordPress – demo

Magento sklepy internetowe

Oferujemy również pomoc przy stworzeniu od podstaw sklepu internetowego. Zaprojektujemy szablon według Twoich wytycznych i po jego zaakceptowaniu przygotujemy platformę sprzedażową. Podobnie jak w przypadku stron internetowych, mile widziane będą informacje dotyczące tematyki sklepu, preferowanej kolorystyki. Pomożemy również przy zatowarowaniu sklepu. Oferujemy również integrację z Allegro.


Poradniki Magento

Magento – demo

Grafika

Wizytówki

Przygotujemy dla Ciebie również projekt wizytówki według standardów: CMYK, 300dpi, 90x50mm.

Fotoalbumy

Fotoalbum to wspaniała i ekskluzywna forma dzielenia się z najbliższymi, rodziną, znajomymi najpiękniejszymi chwilami z naszego życia: ślubem, Chrztem Świętym naszego dziecka, Pierwsza komunia, urodziny. Nie przez przypadek wymieniliśmy ślub na pierwszym miejscu, gdyż to właśnie Młoda Para zamawia taki prezent dla siebie, rodziny. Aczkolwiek nic nie stoi na przeszkodzie by podarować wspaniale oprawiony i wykończony fotoalbum osobie, która będzie obchodzić swój jubileusz.

W porozumieniu z firmą manetbook.pl, mamy przyjemność zaprezentować ofertę zaprojektowania fotoalbumu na dowolną okazję. Oferujemy także pomoc przy: wyborze koloru oprawy, wysłaniu projektu do druku.

Dowiedz się więcej

Nasze tłumaczenia

Wolną chwilą zajmujemy się tłumaczeniem aplikacji. To dość żmudny proces, pochłania sporo czasu ale daje satysfakcję.

Friendly for Facebook Alternatywny klient Facebook’a

Friendly for Facebook to alternatywna aplikacja dla przerośniętej, naszym zdaniem, oficjalnej aplikacji największego portalu społecznościowego. Oprócz standardowej funkcjonalności Friendly oferuje również tryb nocny, obsługę wiadomości z Messenger’a, częstotliwość sprawdzania powiadomień (taka opcja istniała kiedyś (sic!) w oficjalnej aplikacji Facebook’a) a także godziny ciszy. Jedynym (póki co) płatnym dodatkiem do Friendly jest adblocker reklam.

Ukończyliśmy:

100% – tłumaczenie ukończone
The app was not found in the store. 🙁

ADWLauncher Nakładka systemowa

Jeśli jesteś znudzony standardowym wyglądem ekranu swojego smartfona to może pora zainstalować alternatywną nakładkę systemową, która obsługuje motywy, paczki ikon, efektowne przejścia ekanów i wiele więcej. Jedną z naszych propozycji jest ADW Launcher 2. Póki co sami ją testujemy po długim „związku” z Nova Launcher. 😉

Ukończyliśmy:

43%
The app was not found in the store. 🙁
Osobisty wizażysta stron internetowych