Responsywność

Twoja strona przyjazna smartfonom, tabletom, komputerom.

Dzięki nabytemu doświadczeniu sprawimy, że Twoja strona będzie w pełni kompatybilna z przeglądarkami internetowymi dostępnymi dla komputerów PC oraz ich odpowiednikami dla urządzeń mobilnych.


Przejrzysty kod źródłowy

Zgodność z aktualnymi standardami kodowania.

Nasze projekty budujemy w oparciu o sprawdzone platformy: WordPress dla stron internetowych i Magento dla sklepów internetowych, wzbogacone o frameworki takie jak: Bootstrap czy MDB (Material Design for Bootstrap). Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko i sprawnie dodać nowe elementy.


Potrzebujesz pomocy

Darmowe wsparcie techniczne dla naszych projektów.

Nie ważne co wybierzesz z naszej oferty, do każdego projektu dodajemy aż trzy miesiące darmowego wsparcia technicznego. W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Odpowiadamy prawie natychmiast.


Fotoalbumy

Fotoalbum to wspaniała i ekskluzywna forma dzielenia się z najbliższymi, rodziną, znajomymi najpiękniejszymi chwilami z naszego życia

W porozumieniu z firmą manetbook.pl, mamy przyjemność zaprezentować ofertę zaprojektowania fotoalbumu na dowolną okazję. Oferujemy także pomoc przy: wyborze koloru oprawy, wysłaniu projektu do druku.

Przedsiębiorstwo specjalistyczne BHP-ERGO

Referencje


Pan Marcin jest bardzo kreatywny. Jego pomysły na szatę graficzną i funkcjonalność były trafione. Charakteryzuje się ponadto komunikatywnością, chęcią do współpracy i dużym zaangażowaniem doskonale rozumiejąc potrzeby klienta. Zlecenie zostało wykonane profesjonalnie, sumiennie i w szybkim czasie.

OTOZ Zielona Góra

Referencje


Współpracując z nami, Pan Marcin wykazał się niesamowitą cierpliwością, zaangażowaniem i elastycznością. Jesteśmy mu wdzięczni za poświęcony nam czas i uwagę. Do tego rewelacyjny kontakt, szybkie i solidne działanie.

Wszelkie prawa zastrzeżone @ 2019