Projektujemy indywidualne szablony stron internetowych według wytycznych klienta. Do każdego podchodzimy indywidualnie, więc nie ma mowy o powielaniu schematów. Zanim przystąpimy do jakichkolwiek działań zadamy kilka istotnych pytań np. tematyka strony, preferowane kolory itp. Pomożemy w każdy możliwy sposób, tak abyś był zadowolony w każdym calu z wykonanego przez nas zlecenia.


Nie, każdy projekt jest indywidualny. Jedyne czym się posiłkujemy przy budowie Twojej strony to tzw. framework. Pozwala nam na zaoszczędzenie czasu i kosztów. Cała reszta to Twoje wytyczne.


Zdecydowanie preferujemy kontakt drogą mejlową. Z doświadczenia wiemy, że ustalenia telefoniczne nie zawsze są skuteczne. „Papier przyjmie wszystko”. Poza tym e-mail możesz wysłać w dowolnym momencie. Możesz też skontaktować się z nami na fejsbuniu, na naszym oficjalnym profilu wysyłając nam wiadomość. Staramy się odpowiadać tak szybko jak to tylko możliwe.

To nic nie kosztuje, a zdecydowanie ułatwi sprawę

Napisz do nas


W projektowaniu jak w życiu, nie zawsze pierwszy projekt jest tym, który jest wdrażany bez jakichkolwiek zmian. Nie przejmuj się. Zaproponujemy naszą wizję i razem dojdziemy do konsensusu.


Każdy projekt składa się z czterech etapów: planowanie, projekt graficzny, zakodowanie szablonu i uruchomienie strony/sklepu na serwerze.


Oczywiście! Jeśli uważasz, że dany element na Twojej stronie mógłby wyglądać inaczej, znajdować się w innym miejscu lub jest zbędny to daj nam znać. Lubimy swoją pracę i lubimy pracować z klientem pod warunkiem, że utrzymany jest kontakt.

Napisz do nas


Pierwsze co przychodzi nam do głowy to wysłanie mejla. I to jest słuszna koncepcja choć naszym zdaniem, lepszym wyborem jest korzystanie z usług pokroju Google Drive/Microsoft OneDrive. Zwłaszcza przy udostępnianiu takich materiałów jak zdjęcia, filmy, dokumenty, które mają być wykorzystane w projekcie. W razie pytań skontaktuj się z nami.