25
Wrz

Niedawno Microsoft podjął decyzję o przemianowaniu aplikacji Sklepu w swoim najnowszym systemie operacyjnymi jakim jest Windows 10. Decyzja ta wydaje być oczywistą z tego względu, że Microsoft ma także swoje sklepy, Microsoft Store. Można się pokusić o stwierdzenie, że takie działanie było niemal pewne.

Aktualnie do nowej wersji Sklepu w Windows 10 mają dostęp wyłącznie członkowie programu Windows Insider i to właśnie oni, na łamach serwisu MSPoweruser, zamieścili pierwsze informacje o poczynaniach Microsoftu, a jako dowód mogą posłużyć zrzuty ekranu.
Do rzeczy! Na liście dostępnych produktów znajdą się przede wszystkim urządzenia z serii Surface, laptopy, tablety, opaski fitness i wiele innych.

Trudno powiedzieć kiedy mogłaby się pojawić nowa wersja Sklepu, dostępna dla wszystkich. Jednym z przewidywanych terminów to ten, w którym pojawi się kolejna duża aktualizacja, Fall Creators Update.


Ważna informacja

Uprzejmie informujemy, iż dnia 16.09.2017 tj. w nocy z piątku na sobotę w godzinach od 00:01 do 5:00 rano prowadzone będą prace konserwacyjne w naszej serwerowni. W związku z pracami w podanych godzinach wystąpić mogą przerwy w dostępie do usług serwerów. Z wyrazami szacunku, Zespół Futurehost.pl / Najtańsze-Domeny.pl

more

Wszelkie prawa zastrzeżone @ 2019