16
Wrz

The Grand Tour – to nowe show motoryzacyjne, które będzie prowadzone przez byłych prezenterów Top Gear, czyli: Jeremiego Clarksona, Richarda Hammonda i Jamesa Maya. Dostępne będzie na platformie Amazon Prime Video i zadebiutuje 18 listopada. Z okazji zbliżającej się premiery Amazon przygotował zwiastun, który można obejrzeć na YouTube.

Czego możemy się spodziewać? Szybkich samochodów, egzotycznych miejsc, które odwiedzi jedyna w swoim rodzaju święta trójca, a odwiedzą między innymi: południową Afrykę, słoneczną Kalifornię, Niemcy, Wielką Brytanię i wiele innych.

Kolejne epizody pojawiać się będą w każdy piątek, a spodziewać się możemy 36 epizodów, które mam nadzieję, że będą porządnie nasycone spalinami i specyficznym humorem, właściwym jedynie wymienionym wyżej prezenterom. Mam nadzieję również, że jakaś stacja telewizyjna w Polsce pokusi się o wykupienie praw do transmisji The Grand Tour.


Ważna informacja

Uprzejmie informujemy, iż dnia 16.09.2017 tj. w nocy z piątku na sobotę w godzinach od 00:01 do 5:00 rano prowadzone będą prace konserwacyjne w naszej serwerowni. W związku z pracami w podanych godzinach wystąpić mogą przerwy w dostępie do usług serwerów. Z wyrazami szacunku, Zespół Futurehost.pl / Najtańsze-Domeny.pl

more

Wszelkie prawa zastrzeżone @ 2019