3
Lip

O Messaging Everywhere pisałem już tutaj. w założeniach miał to być jeden z najlepszych „ficzerów” dostępnych dla użytkowników Windows 10 w połączeniu ze smartfonem z Windows 10 Mobile. Służyć miał do prowadzenia konwersacji smsowych za pośrednictwem komputera.

Messaging Everywhere

Testowaliśmy wczesną wersję Messaging everywhere wśród członków programu Windows Insider i dodatek ten został ciepło przyjęty przez użytkowników. Wierzymy jednak, że możemy zaoferować o wiele lepsze doświadczenia za pomocą aplikacji Skype. Dlatego też zdecydowaliśmy się nie udostępniać tej funkcji w zbliżającej się tego lata aktualizacji Anniversary Update. Począwszy od kompilacji 14376 i kolejnych testerzy Windows Insider nie będą mogli z niego korzystać. Możliwość odpisywania na wiadomości SMS za pomocą Cortany pozostaje bez zmian. W ciągu najbliższych miesięcy podzielimy się z wami kolejnymi informacjami.

Nie ukrywam, że czekałem na tą funkcję. Owszem, mogę w dowolnym momencie zastosować trick ze zmianą języka oraz regionu w telefonie z Windows 10 Mobile oraz na komputerze z Windows 10 po to by móc korzystać z Cortany i jej funkcji. Cóż, pozostaje mieć nadzieję, że prędzej czy później (lepiej prędzej) Messaging everywhere jednak się pojawi w Windows 10 Mobile a w tym momencie można dopisać go do listy Microsoft Soon.


Źródło: windowscentral


Wariacje na temat USB w Windows 10 for phones

Microsoft potwierdził, że mobilna wersja Windows 10, którą znajdziemy w smartfonach i prawdopodobnie w małych tabletach, będzie zawierać obsługę akcesoriów USB: klawiatury, myszki, dyski zewnętrzne, nośniki typu pendrive i inne jak na przykład USB audio czy huby USB.

more

Wszelkie prawa zastrzeżone @ 2019