[wp] Pełna aktualizacja Denim dla wybranych.

Styczeń 18, 2015 Marcin Tagi: , ,

0

[wp] Pełna aktualizacja Denim dla wybranych.

Microsoft rozpoczął proces aktualizacji smartfonów z rodziny Lumia, udostępniając Lumia Denim. W pierwszej kolejności, prócz urządzeń z preinstalowanym oprogramowaniem Denim, ową aktualizację otrzymały flagowce: Lumia 830, 930 i 1520.
Na jednej ze stron FAQ (najczęściej zadawane pytania) Microsoft wyjaśnia:
Lumia Denim to handlowa nazwa dla najnowszej aktualizacji oprogramowania Lumia, która jest kombinacją firmware, systemu operacyjnego i ekskluzywnych aplikacji. Dostępność tych elementów składowych uzależniona jest od modelu urządzenia i jeśli nie spełnia ono wymagań firmware pozostanie bez zmian.

Na podstawie powyższej notatki wyłania się jedyny wniosek: nowa wersja firmaware otrzymają wyłącznie flagowe modele, pozostałe jedynie usprawnienia wynikające z aktualizacji systemu do wersji Windows Phone 8.1.1.

W najbliższym tygodniu, Microsft zaprezentuje Windows 10, który jako pierwszy z rodziny systemów Windows, będzie zunifikowany pod kątem urządzeń. Będziemy śledzić na bieżąco relację z tej konferencji i niechybnie podzielimy się z wami nowinkami od Microsoftu.

Źródło:


Powiązane: